Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAKÁ JE PRAVÁ MÍRA ODPUŠTĚNÍ

Jaká je ta pravá míra odpuštění ?....
-------------------------------------------
......ona závisí bezpochyby na dané situaci tedy ,jestli se stalo malé nedorozumění ,na která se dá hravě zapomenout nebo už jde o vážnou a těžko řešitelnou situaci.
Co když člověk ,kterému důvěřujeme , nás totálně,nějak zklame ?Pak se zamysleme, zda někoho takového vůbec v životě potřebujeme .
Pro vlastní klidný život ,by se měl člověk obklopovat pouze lidmi ,kterým může důvěřovat ,kteří mu malou či velkou měrou ,přinášejí do života radosti a s kterými se cítí dobře a tak by to mělo dít i opačně .Téměř každý den se setkaváme s malými zklamaními ....u níhž není třeba se pozastavovat ,ale jestliže někdo rozbíjí vybudované přátelství ,vztahy různých pobob nebo lásku něčím ,co by sám těžko nesnes ...měl by si každý uvědomit ,že se za takovéto chování po nějakou dobu po-nese následek .
Někteří z nás jsou však natolik nezdravě dobrosrdeční až hloupí, že tady musí zákonitě přijít obrovské zklamání ,citová bolest ,utrpení ,aby se sundaly růžové brýle a ukázal se racionální pohled na věcí.Ale tento stav může slouží pro obě strany.... k prohlédnutí i k uvědomění se.... ke změnám .Někdy ,,chtění + představy nebo i přesvědčení = ZPŮSOBÍ KARAMB:-)LY.

 

 

 

                      12715519_1675427316015449_2440874782170086263_n.jpg